Домой Блог

Перша сесія Казанської міської думи (9 фото)

0
Депутати Казанської міської думи зібралися на першій сесії для того, щоб обговорити і вирішити дуже важливі проблеми.Буквально за пару годин було вирішено девять питань, починаючи від профілактики вживання наркотиків населенням, і закінчуючи ліквідацією управління охорони здоровя виконкому.

Помста тракториста (2 фото)

0
Не потрібно злити тракториста, інакше його машина перетвориться в страшне зброя :)А насправді, для мене залишається загадкою, як це могло статися.Схожі пости:Автоместь (4 фото)Жорстока автоместь (6 фото)Автоместь по-американськи (5 фото)Автоместь (51 фото)

Як обчислити шпигуна (12 фото)

0
Далі ви прочитаєте детальну інструкцію для співробітників КДБ 70-х років за визначенням іноземного агента.Якщо цей документ дійсно існував, стає дуже прикро за наш народ.

Прогулянка по Парижу (61 фото)

0
Спокійна прогулянка по прохолодним паризькими вулицями.Красиві місця.Звідси

Ринда — корабель російського флоту (26 фото)

0
Ринда - це бронепалубный корабель імператорського флоту.Він став одним з перших кораблів, у якого був сталевий корпус.Далі ви побачите членів команди даного судна і обстановку всередині.Також я раджу подивитися:Кораблі Імператорського Флоту (23 фото)Кораблі Імператорського Флоту.

Рейчел Беквіт і її останнє бажання (5 фото)

0
Одне бажання 9-річної дівчинки надихнуло тисячі людей на благодійність.Шкода, що маленька Рейчел Беквіт про це вже не дізнається :(

Що мають на увазі жінки (2 фото)

0
Прикольна розшифровка жіночих фраз для чоловіків.Беремо на замітку;)

Архітектура нашої землі (45 фото)

0
Будови, які підносяться над нашою руською землею.Багато величних і гарних споруд.

Військовий катамаран (28 фото)

0
Військовий катамаран ВПС США HSV-2 Swift.Це потужне судно, яке здатне долати великі відстані на високій швидкості і вражати противника.Розміри і вигляд у нього досить значні.

Фотографії китайського бандита (23 фото)

0
Досить колоритні фотографії з життя одного китайського авторитету.Дорогі телефони, гори грошей, шикарні авто і вибивання боргів.Все це зовсім недавно стало надбанням громадських мереж,адже він втратив свій iPhone, в якому зберігалися всі ці знімки ;)Нагадало наші лихі 90-е.